Hakkımızda

EVDEN EVE NAKLİYAT

evdenevenakliyat            Hizmet sektöründe sağlanan kalite, profesyonel çalışmalarla birleştiğinde sorunsuzluk sağlanabiliyor. Firmamız evden eve nakliyat sektörü içerisinde her aşamada titizlik içerisinde çalışmakta ve kullandığı profesyonel ekipmanlar ile eşyalarınızın yeni adreslerine hiçbir çizik dahi oluşturulmadan ulaştırılması sağlanmaktadır. Nakliye çalışmalarının temelini oluşturacak en etkili hizmet ise ön hazırlıklar olmaktadır. Firmamız hizmet talebi aldığında taşınacak mekan içerinde ayrıntılı çalışmalar yapar. De monte olarak paketlenmesi gereken mobilyalar, tesisat ustası gerektiren beyaz eşyalar ve hassaslık derecelerine göre eşyalar için gerekli ambalaj malzemeleri tek tek belirlenir. Taşıma esnasında ise hazırlanan plan dahilinde çalışan ekipler, hızlı ve pratik çalışmalarla eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde araçlara yerleştirebilecek tir.

Eşyalarınızın paketlenmesinde hava kabarcıkları bulunan ambalaj malzemeleri kullanılır. Bu şekilde eşyalarınızın sarsıntı durumlarında bile zarar görmesinin önüne geçilmiş olur. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde garantili taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, güvenilir özellikleri ile uzak mesafelerde de sorunsuz ve kaliteli çalışmalar yürütmektedir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, farklı eşya kapasitelerine sahip taşıma planlarında tek seferde eşyalarınızı istediğiniz adreslere ulaştırabiliyor. Özellikle ofis taşıma işlemlerinde profesyonellik öne çıkıyor. Bu alanda çok fazla elektronik eşya bulunabilir ve bu eşyaların ambalajlanmasında özel köpük malzemelerde kullanılabilir. Eşyalarınızın sizin için çok önemli yatırımlarınız olduğu bilinci ile tüm ofis eşyalarınız hiçbir zarar görmeden ve belirli bir düzen içerisinde yeni adresinize ulaştırılacaktır.

Nakliye sektöründe bazı durumlarda eşyaların belirli bir süre muhafazası gerekli olabilir. Bu durumlar için de eşya depolama hizmetleri sunan firmamız, nakliye tarihine kadar eşyalarınızın oldukça güvenli ve hijyenik mekanlarda depolanmasını sağlayacaktır. Son yıllarda çok fazla kullanılan asansörlü nakliyat hizmetleri ile de dar ve biçimsiz merdivenler sorun olmaktan çıkıyor. 8. Kata ulaşabilen asansörler yardımı ile eşyalarınız çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir. Bu şekilde dar merdivenlerde eşyalarınızın hasar görmesi gibi olumsuzluklarla karşılaşma durumu engellenmiş olmaktadır. Tüm eşyalarınız evden eve nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde de monte olarak paketlenir ve garantili taşımacılık hizmetleri ile güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılır. Tüm bu hizmetlere ulaşmak adına hizmet talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.